Dnia 23 listopada studenci Pielęgniarstwa spotkali się z Panią Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych

Za nami kolejne spotkanie z cyklu „ Spotkanie z  ekspertami medycyny i nauk o zdrowiu, decydentami i liderami ochrony zdrowia w Polsce” – gościem specjalny wyżej wymienionego spotkania była Szanowna Pani mgr Mariola Łodzińska – Prezes Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych. Tematem spotkania były między innymi aktualne zasady funkcjonowania Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych, temat mentoringu w pielęgniarstwie a także samodzielność w zawodzie pielęgniarki i położnej.

Wszystkim Studentom, którzy do nas dołączyli a także obecnym na spotkaniu gościom dziękujemy za tak liczne przybycie, ciekawość i aktywność. A także, za merytoryczną i ożywioną dyskusję.

Do zobaczenia kolejnym razem!